ÇET Yapı Turizm A.Ş, Doç. Dr. Ahmet Çetinsaya tarafından 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. İş deneyimi ve güçlü mali yapısıyla, sektörde kısa sürede eğitim kurumları, konut ve nitelikli inşaat projeleri ile tanındı. ÇET Yapı Turizm A.Ş, toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, başarılı şirketlerinden biri olmuştur. Özellikle, gelişen teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak, minimum sürede inşaatını tamamladığımız her projeden, hem kendimiz hem çözüm ortaklarımız gurur duymaktadır. Çet Yapı Turizm A.Ş gayrimenkul geliştirme, projelendirme ve müteahhitlik hizmetleriyle birlikte hayatın her alanında çözüm ortağı olduğu kişi ve kurumlar ile uyum içinde geleceği inşa etmektedir.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek i?§in sitemizde ?§erezlerden faydalan?±yoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek ?§erezleri kullanmam?±za izin vermi?? oluyorsunuz. Detayl?± bilgi almak i?§in ??erez Politikas?± ve Gizlilik Politikas?±'ndan inceleyebilirsiniz.
https://www.soccerplayerkits.comhttps://www.mlbonlinepro.com https://www.arsenalfootballpro.com https://www.blackhawksplayeruniform.com https://www.lagalaxysoccershop.com https://www.collegeplayershop.com https://www.mlsplayershop.com https://www.uefaclubjersey.com https://www.nationalsoccershirt.com https://www.mlbplayershop.com https://www.hockeythrowbackshop.com https://www.lakingsplayershop.com https://www.chelseaplayerstore.com https://www.juventusplayershop.com https://www.goldenknightsplayershop.com https://www.bluesplayershop.com https://www.jordangearonline.com/michael-jordan-jerseys-youth https://www.atleticomadridplayershop.com https://www.basketballplayershop.com https://www.romaplayeronline.com https://www.manchestercityplayershop.com https://www.acmilanplayeronline.com https://www.barcelonaplayeronline.com https://www.hotspurplayeronline.com https://www.napoliplayeronline.com https://www.liverpoolplayeronline.com https://www.cavaliersplayeronline.com https://www.warriorsplayeronline.com https://www.hockeyplayeronline.us https://www.patriotsplayeronline.com https://www.soccerplayerjersey.com https://www.bayernmunchenplayershop.com https://www.intermilanplayershop.com https://www.barcelonaplayershop.com https://www.nflplayeruniform.com https://www.realmadridprostore.com